НАБУ опублікувало відео свідчень співробітників, які постраждали від людей Луценка

НАБУ опублікувало відеозаписи показань своїх співробітників, які постраждали в результаті зіткнення зі співробітниками ГПУ
Depo.Влада
15 серпня 2016 22:41
ФОТО: depo.ua

Відеоматеріали розміщені на офіційному сайті відомства.

При цьому у НАБУ нагадують, що інцидент мав місце 12 серпня.

"Працівники Департаменту ГПУ з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури незаконно затримали та упродовж 11 годин протиправно утримували двох працівників оперативно-технічного підрозділу НАБУ. Їх було затримано поблизу конспіративної квартири під час проведення санкціонованих негласних заходів у розслідуванні низки кримінальних проваджень за фактами неправомірних дій працівників вказаного департаменту, які детективи НАБУ здійснюють протягом останніх декількох місяців", - зазначається у супровідному повідомленні відомства.

Зокрема, наголошують у НАБУ, працівники департаменту ГПУ з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки та співробітники Національної поліції Хмельницької області, які, за наявними даними, були відряджені до цього ж департаменту, примусово без жодних законних підстав доставили двох оперативників НАБУ до приміщення Генеральної прокуратури, де розташований департамент.

"Там їх незаконно утримували протягом 11-ти годин без складання протоколів затримання. У працівників НАБУ були незаконно вилучені особисті речі, техніка та документи. Згідно їхніх свідчень, до них застосовувалися заходи фізичного та психологічного впливу. Врешті, в районі 1-ї години ночі 13 серпня співробітників НАБУ привіз на особистому авто під будівлю бюро один із співробітників департаменту", - зазначили у відомстві.

Як повідомлялося, раніше глава НАБУ Артем Ситник заявив, що підконтрольне йому відомство відкрило провадження за фактом незаконних дій співробітників ГПУ щодо детективів.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада