НАБУ оприлюднило імена членів Ради громадського контролю

Уже відомі імена 15 переможців, які ввійдуть до складу Ради громадського контролю (РГК) при НАБУ, які набрали найбільшу кількість голосів під час інтернет-голосування
Depo.Влада
6 червня 2016 23:19
ФОТО: depo.ua

Їх оприлюднили сьогодні на офіційному сайті НАБУ, передає depo.ua.

"2 червня відбулося інтернет-голосування за новий склад Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України. Список із 15 переможців сьогодні опубліковано на офіційному сайті НАБУ", - йдеться у повідомленні.

Одночасно зазначається, що до НАБУ надійшла низка звернень про можливу "накрутку голосів" на користь окремих кандидатів.

"Ми розуміємо, що входження до складу РГК людей, які могли перемогти нечесним шляхом, підриватиме довіру суспільства до НАБУ. Відтак інформацію, викладену у зверненнях, буде ретельно перевірено. У разі виявлення порушень у процесі голосування, які могли вплинути на результати, вживатимуться необхідні заходи. Зокрема, відповідно до Положення про Раду громадського контролю при НАБУ, виключать осіб, на користь яких відбувалося фальшування, зі складу РГК", - наголошується в публікації.

 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада