НАБУ не внесло справу Лещенка до ЄРДР, чекають Топольську та Притулу, - Ситник

НАБУ ще не внесло справу про купівлю нардепом Сергієм Лещенком квартири за 7,5 млн грн у Єдиний реєстр досудових розслідувань, зараз прозорість цього придбання перевіряється аналітиками
Depo.Влада
10 вересня 2016 12:49
ФОТО: depo.ua
Про це під час брифінгу повідомив директор НАБУ Артем Ситник, передає depo.ua.

Сам Лещенко вже дав попередні пояснення і найближчим часом повинен занести документи.

"Прозорість придбання Лещенком квартири перевіряється. Лещенко вже дав попередні пояснення з цього приводу, зараз він буде надавати уже документи, які будуть перевірятися на предмет достовірності, і після цього вже буде вирішуватися питання: вносити до реєстру чи ні. Результат ми в будь-якому випадку озвучимо громадськості", - говорить Ситник.

Він зазначив, що НАБУ має намір озвучити своє рішення у справі до кінця наступного тижня. У цей же період у Бюро очікують власника "Української правди" Олену Притулу, яка нібито дала половину суми Лещенку, а також його дівчину Анастасію Топольську, яка повинна стати співвласником квартири.

"Я сподіваюся, що наступного тижня ми дуже щільно цьому питанню присвятимо увагу і закінчимо перевірку до кінця тижня. Якщо будуть всі документи, якщо всі ці особистості (Топольська і Притула, - ред.) прийдуть і дадуть пояснення, отже, все ми це визначимо. Нас більше від них пояснення не цікавлять, а документи. Квартири купуються щодня тисячами, але саме Лещенко викликав такий резонанс, тому ми повинні провести швидке розслідування", - сказав Ситник.

Нагадаємо, що нардеп Сергій Лещенко придбав квартиру площею 192 кв. м у новобудові у центрі Києва.

Він пояснив, що купив квартиру на свої заощадження за часів роботи в "Українській правді" й гроші, взяті в борг. Партнером капіталовкладення стала його дівчина Анастасія Топольська.

"Квартира оформлена на мене, а Настя стане її співвласником після завершення процедури розлучення. В декларації за 2016 рік все це буде відображено", – запевнив він.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада