На Житомирщині члени виборчкому правили протоколи у туалеті: їм загрожує в'язниця

На Житомирщині міліція почала кримінальне провадження за фактом порушення виборчого законодавства
Depo.Влада
29 жовтня 2014 00:24
ФОТО: depo.ua
На Житомирщині члени виборчкому правили протоколи у туалеті: їм загрожує в
На Житомирщині члени виборчкому правили протоколи у туалеті: їм загрожує в'язниця

Як повідомили ДеПо у СЗГ УМВС України у Житомирській області, правоохоронці з'ясували, що заступник голови однієї з ДВК разом із секретарем у вбиральні приміщення заповнювали окремі порожні графи у протоколі про підрахунок голосів виборців.

Повідомлення про те, що у вбиральні приміщення ОВК заповнюються протоколи дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів, надійшло до Малинського райвідділу міліції вночі 27 жовтня.

Правоохоронці з'ясували, що таким чином члени виборчкому намагалися усунути зауваження, на які їм вказали під час здавання документів у ОВК.

Інформація про подію була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст.158 (Надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців чи фальсифікація виборчих документів, документів референдуму, підсумків голосування або відомостей Державного реєстру виборців) Кримінального кодексу України. Всі обставини встановлюються у рамках розпочатого досудового розслідування. 

Згідно з чинним кримінальним законодавством, подібні дії караються однозначним позбавленням волі на строк від 5 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк від 1 до 3 років.