На Сакварелідзе завели справу після антикорупційної операції в прокуратурі, - нардеп (ФОТО)

Щодо заступника генерального прокурора України Давида Сакварелідзе відкрили кримінальне провадження через операцію з затримання корупціонерів в прокуратурі
Depo.Влада
6 липня 2015 13:31
ФОТО: depo.ua

Про це  у своєму "Фейсбуці" написав народний депутат від "Блоку Петра Порошенко" Мустафа Найєм, передає depo.ua.

"У Києві затриманий перший заступник глави слідчого управління ГПУ Володимир Шапакін і заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах. За моєю інформацією, при затриманні у чиновників було виявлено в загальній складності близько 500 тис. дол. США, а також коштовності та цінні папери", - написав він.

Згідно з даними нардепа, під час обшуку у Шапакина були знайдені 130 тис. дол. у кабінеті, 30 тис. дол. і 22 тис. дол. у будинку, 170 тис. дол. і 500 тис. грн у квартирі, документи на депозитні вкладення на суму 800 тис. грн, а також незареєстровану вогнепальну зброю та боєприпаси.

У Корнійця, за інформацією Найєма, також було знайдено 35 пакетів з діамантами загальною кількістю 65 каменів.

"Операція проводилася під керівництвом заступника Генпрокурора Давида Сакварелідзе і голови СБУ Василя Грицака... За результатами цієї операції було відкрите кримінальне провадження щодо... Давида Сакварелідзе", - написав нардеп.

Він уточнив, що справу відкрив перший заступник генпрокурора Володимир Гузир за статтею "захоплення державних установ".

"Справа в тому, що в ході затримання чиновників був використаний загін Альфа, яким довелося виламувати двері в кабінетах затриманих чиновників", - написав Найєм.

У свою чергу, нардеп В'ячеслав Константиновський виклав у "Фейсбуці" фотографії великої суми валюти, яку знайшли під час обшуку у прокурорів.

На Сакварелідзе завели справу після прокурорських обшуків, - нардеп (ФОТО) - фото 1

На Сакварелідзе завели справу після прокурорських обшуків, - нардеп (ФОТО) - фото 2

На Сакварелідзе завели справу після прокурорських обшуків, - нардеп (ФОТО) - фото 3

На Сакварелідзе завели справу після прокурорських обшуків, - нардеп (ФОТО) - фото 4

На Сакварелідзе завели справу після прокурорських обшуків, - нардеп (ФОТО) - фото 5На Сакварелідзе завели справу після прокурорських обшуків, - нардеп (ФОТО) - фото 6