На з'їзді партії Добродомова "сплив" Наливайченко

Сьогодні, у суботу, політична партія "Громадський рух "Народний контроль" нардепа Дмитра Добродомова проводить свій з'їзд
Depo.Влада
4 липня 2015 15:17
ФОТО: depo.ua
На з
На з'їзді партії Добродомова "сплив" Наливайченко

Про це повідомляється на сторінці Добродомова у фейсбуці. Перед делегатами з'їзду виступили екс-глава СБУ Валентин Наливайченко (в якості запрошеного гостя), колишній нардеп Олесь Доній, нардеп і колишній міністр охорони здоров'я Олег Мусій.
З'їзд партії пов'язаний з її участю в місцевих виборах 26 жовтня.
На сайті Державної реєстраційної служби у переліку зареєстрованих партій є політична партія "Народний контроль". Свідоцтво про реєстрацію їй було видано 13 червня 2014. Партія зареєстрована у Львові, в.о. глави Василь Поворозник.

Нагадаємо, що ЗІК стверджує, що Добродомов і його група нез`аконно використовують логотип "Народного контролю" на агітнаметах, у рекламних газетах, на іншій продукції. Журналістський проект "Народний контроль" виходив на телеканалі ZIK упродовж 2014 року. Як стверджує телеканал, "єдиним власником права інтелектуальної власності на передачу та інші об'єкти інтелектуальної власності, що пов'язані з нею, є телеканал ZIK".

Водночас учорашні колеги Добродомова закидають йому не тільки "крадіжку інтелектуальної вланості", але й зближення із групою учорашніх прихильників Януковича, беручи до уваги "велику підтримку" деяких центральних телеканалів.

На з'їзді партії Добродомова

На з'їзді партії Добродомова

На з'їзді партії Добродомова

Фото: Маркіян Лубківський

Нагадаємо, Народний депутат Дмитро Добродомов заявив про вихід із фракції "Блок Петра Порошенка".