Турчинов розповів про хворі мрії Путіна щодо Порошенка і Донбасу

Те, що стаття про "розмову" президента Росії Володимира Путіна з російськими підприємцями щодо Донбасу з'явилася через три тижні потому, свідчить про спроби Росії легітимізувати та пояснити світу плани щодо поновлення агресії на Сході України

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олександр Турчинов, пише depo.ua з посиланням на його прес-службу.

"Інформацію про якісь "подарунки" з нашого боку Росії неможливо сприймати серйозно. Це більше схоже на хворобливі мрії людей, які сьогодні керують РФ", - сказав він, додавши, що Донбас, як і Крим, є невід'ємною частиною України.

Крім того, він зазначив, що бюджетне фінансування окупованих територій в повному обсязі відбуватиметься одразу після відновлення контролю української влади над цими регіонами "та відновлення там дії українського законодавства і Конституції".

"Доки ці території залишаються окупованими Росією, їх бюджетне фінансування є неможливим, тому що Україна не фінансуватиме окупантів, терористів та війну проти власного народу", - наголосив Турчинов. 

Нагадаємо, раніше Forbes писав, що на березневій зустрічі з членами бюро правління РСПП Володимир Путін розповів, що Петро Порошенко запропонував йому "забрати Донбас" до складу Росії

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков відмовився коментувати дану публікацію Forbes.