Турчинов розповів про хворі мрії Путіна щодо Порошенка і Донбасу

Те, що стаття про "розмову" президента Росії Володимира Путіна з російськими підприємцями щодо Донбасу з'явилася через три тижні потому, свідчить про спроби Росії легітимізувати та пояснити світу плани щодо поновлення агресії на Сході України
Depo.Влада
6 квітня 2015 15:35
ФОТО: depo.ua

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олександр Турчинов, пише depo.ua з посиланням на його прес-службу.

"Інформацію про якісь "подарунки" з нашого боку Росії неможливо сприймати серйозно. Це більше схоже на хворобливі мрії людей, які сьогодні керують РФ", - сказав він, додавши, що Донбас, як і Крим, є невід'ємною частиною України.

Крім того, він зазначив, що бюджетне фінансування окупованих територій в повному обсязі відбуватиметься одразу після відновлення контролю української влади над цими регіонами "та відновлення там дії українського законодавства і Конституції".

"Доки ці території залишаються окупованими Росією, їх бюджетне фінансування є неможливим, тому що Україна не фінансуватиме окупантів, терористів та війну проти власного народу", - наголосив Турчинов. 

Нагадаємо, раніше Forbes писав, що на березневій зустрічі з членами бюро правління РСПП Володимир Путін розповів, що Петро Порошенко запропонував йому "забрати Донбас" до складу Росії

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков відмовився коментувати дану публікацію Forbes.