На виборах планують голосувати лише 40% мешканців Донбасу, - опитування

Взяти участь у місцевих виборах у жовтні 2015 року висловили готовність 68% опитаних українців

Про це свідчать результати соцопитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва" та соціологічною службою Центру Разумкова, передає depo.ua.

Найменше мають намір голосувати жителі неокупованої частини Донбасу, де 50% висловили таку готовність, а 40% від участі у виборах відмовилися.

Найвищу готовність брати участь у виборах висловили жителі Західного (76%), Східного (75,5%) і Центрального (70%) регіонів. Дещо меншу явку можна очікувати в Південному регіоні (61%).

Згідно з опитуванням, значна частина тих українців, хто висловив готовність взяти участь у виборах, або не визначилися, за представника якоїсь партії віддадуть свій голос (23%), або принципово не будуть вибирати певного кандидата, незалежно від його партійності (16%).

Серед загальної кількості українських виборців 14,4% відповіли, що схильні проголосувати за кандидата від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність", 9% - від партії "Самопоміч", 7,5% - від партії "Опозиційний блок", 7,3% - від Радикальної партії Олега Ляшка, 6,9% - від партії "Батьківщина", 4% - від партії "Правий сектор".

Опитування проводилося з 22 по 27 липня 2015 року серед 2011 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Теоретична похибка вибірки - 2,3%

Більше політичних новин читайте у розділі "Влада"