На в'їзді в окупований Крим застрягли 240 фур

На Херсонщині у черзі на в'їзд в окупований Росією Крим біля українських контрольних пунктів в'їзду-виїзду (КПВВ) 240 вантажних автомобілів
Depo.Влада
20 вересня 2015 19:47
ФОТО: depo.ua

Про це розповів в неділю в.о. помічника начальника Азово-Чорноморського регіонального управління з питань взаємодії із засобами масової інформації Державної прикордонної служби України Максим Сорока, повідомляє depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Перед КПВВ" Чаплинка "в черзі на в'їзд до Криму зараз залишаються 125, а на КПВВ" Каланчак "- 115 вантажних автомобілів з товарами. Всі ці автомобілі прибули на КПВВ" Чаплинка " і "Каланчак" до початку блокади. На КПВВ "Чонгар" вантажівок на в'їзд до Криму немає ", - розповів Сорока.

Як він зазначив, пропуск цих автомобілів в Крим гальмується російською стороною. За останні 4 години на Чаплинському напрямку вони пропустили на півострів лише 10 вантажівок, а на Каланчацькому - 15 вантажівок, сказав Сорока.

Що ж стосується української прикордонної служби, то вона, за словами Сороки, працює на всіх трьох КПВВ в штатному режимі.

Більше новин читайте на Влада.Depo.ua.