На "Укроборонпромі" починають аудит

Наглядова рада державного концерну "Укроборонпром" схвалила початок незалежного аудиту, технічне завдання і процедури закупівлі консалтингових послуг

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт "Укроборонпрому".

"Проведення такого аудиту серед державних промислових об'єднань стане першим в історії України. Завдяки цим заходам буде розроблено найбільш дієвий комплекс заходів для розвитку всієї оборонної промисловості та подальшої євроатлантичної інтеграції всього оборонно-промислового комплексу України", - зазначили в компанії.

На цьому засіданні були представники консалтингових компаній, які беруть участь у тендері на проведення міжнародного аудиту: Baker McKenzie, Grant Thornton LLC, DLA Piper Ukraine LLC, The Boston Consulting Group, LLC "Dentons Europe", Ernst & Young Audit Services LLC, PJSC "Deloitte & Touche USC" і Roland Berger.

Представники компаній ознайомилися з роботою держконцерну за останні 3,5 року і відзначили прогрес, зокрема роботу за останній рік з формування техзавдання і організації прозорого тендеру.

Новопризначений член наглядової ради "Укроборонпрому" Ентоні Тетер заявив, що уряд США ухвалив рішення про фінансування такого міжнародного аудиту.

"Той факт, що уряд США готовий виділити гроші для одного з головних етапів глобальної трансформації "Укроборонпрому", є безперечним доказом того, що виконана концерном у 2017 році робота в цьому напрямі була досконало прозорою і відкритою", - заявив заступник голови підприємства Денис Гурак.

Нагадаємо, що 13 лютого президент Петро Порошенко звільнив Романа Романова з посади генерального директора держконцерну "Укроборонпром".

27 грудня прем'єр-міністр Володимир Гройсман виступив за звільнення Романова через непогашену у встановлені терміни заборгованість працівникам Миколаївського суднобудівного заводу. Але остаточне рішення має ухвалити президент України Петро Порошенко.

Сам Романов довго відмовилявся подавати заяву про відставку, але врешті-решт здався.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #США