На стадії прийняття остаточних рішень: Ситник про справу Мартиненка

Кримінальне провадження у відношенні Миколи Мартиненка складається з декількох сотень томів, в даний час всі на стадії прийняття остаточних рішень
Depo.Влада
7 червня 2016 16:05
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю ІА "Центр новин" і газеті "Правовий тиждень" повідомив директор Антикорупційного бюро Артем Ситник, передає depo.ua.

"Томів провадження набагато більше – декілька сотень. Зараз всі на стадії – прийняття остаточних рішень. Нещодавно прочитав трохи істеричний виступ адвоката Мартиненка. Це не зовсім робота адвоката робити такі заяви. По-перше, це розслідування пов’язане з дуже великою кількістю міжнародних правових доручень, різні країни з нами співпрацюють у цьому напрямку. Наприклад, Швейцарія, Чехія, Австрія. З ГПУ нам передали матеріали в квітні, а питання щодо їх витребування постало в лютому. Детективи почали розслідування ще в грудні. Вийшли на певні обставини, і побачили, що є ряд кримінальних проваджень, які перетинаються з нашим розслідуванням. Тому детективами було ініційовано витребовування цих кримінальних проваджень. На жаль, ця процедура вже перейшла в публічну площину", - сказав Ситник.

Також він додав, що Мартиненко вже побував на допиті. "Поки що він допитаний як свідок. Незважаючи на те, що для такого непростого розслідування минуло небагато часу (з 4 грудня), у даному кримінальному провадження молоді детективи показали значний результат, про який ви скоро почуєте", - сказав Ситник.

Нагадаємо, адвокат Ігор Черезов, який представляє інтереси колишнього народного депутата Миколи Мартиненка, поширив публікацію, в якій повідомив про "внутрішні розбірки у НАБУ" через нібито "відсутність доказів" у розслідуванні проваджень, асоційованих з його клієнтом.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада