Ярош вирішив завести біло-зелену візитівку

Схоже на те, що Ярош залишив "Правий сектор" аби з часом посісти місце Корбана
Depo.Влада
11 листопада 2015 16:00
ФОТО: depo.ua
Ярош вирішив завести біло-зелену візитівку
Ярош вирішив завести біло-зелену візитівку

Сьогодні Дмитро Ярош офіційно залишив посаду провідника "Правого сектору". Своє рішення, яке складно назвати абсолютно неочікуваним, нардеп пояснив небажанням бути "весільним генералом" у партії.

"Отримавши поранення і потребуючи тривалий час на лікуванні, я довірив деякі напрямки управління Рухом своїм найближчим однодумцям, які мали і мають свій погляд на розгортання націоналістичного руху. Моя ж позиція далеко не у всьому збігається з устремліннями частини Проводу. Як Провідник я несу персональну відповідальність за все, що відбувається в організації, і не збираюся перекладати її на інших. Саме тому я не можу бути "весільним генералом" в Правому секторі", - заявив Ярош.

Власне, така позиція цілком зрозуміла. Всі останні дії Яроша, який уже довго намагається дистанціюватися від скандалів за участі озброєних правосеків, свідчать, що Дмитро Анатолійович має амбіції статечного політика і "Правий сектор" з його підлітковим максималізмом або навколокримінальними витівками не найкращий проект для продовження політичної кар'єри. Більше того, "Правого сектора" як організації, по суті, не існує - "запасні батальйони" як на Закарпатті чи в Одесі утримуються "грошовими мішками" і плювати хотіли на думку Яроша. А ті, хто воюють з "правосеків" теж не дуже шанують провідника. То ж Ярошу потрібна якась інша політична сила, звісно права, але дещо більш солідна. І тут повстає найцікавіше питання, куди приткнеться тепер Дмитро Анатолійович?

Варіантів насправді не дуже багато. Це або "УКРОП", з яким Ярош і так пов'язаний через Ігоря Коломойського, або ж "Свобода", яка на місцевих виборах співпрацювала саме з "Правим сектором". Але до "Свободи" Ярошу шлях закритий, адже там уже є свій харизматичний лідер Олег Тягнибок і ще одного такого партія не винесе.

Отже, діватися Ярошу за великим рахунком нікуди. Швидше за все Коломойський делегує його до УКРОПу і цілком імовірно з прицілом замінити там Геннадія Корбана. І справа не лише в тому, що політичні перспективи останнього після гучної кримінальної справи щодо організованого злочинного угруповання не надто переконливі. Корбан, при всій повазі до нього, на публічного політика та лідера всеукраїнської партії вочевидь не тягне, не лише через кримінальний шлейф, але й через не надто респектабельну зовнішність та стиль поведінки. Ярош в цьому компоненті виглядає дещо більш перспективно. То ж не виключено, що Корбана поступово повернуть у затінок, а на перші медійні ролі в УКРОПі вийде саме Ярош з новою уже біло-зеленою візитівкою.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада