На сайті Ради публікуватимуть списки депутатів-прогульників, - Гройсман

Відсьогодні на сайті Верховної Ради України з'явилася інформація про відвідування депутатами засідань парламенту і комітетів
Depo.Влада
21 жовтня 2015 22:10
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написав спікер Верховної Ради України Володимир Гройсман , повідомляє depo.ua.

"Зараз активно обговорюється питання про позбавлення мандата депутатів за "прогули". Повністю підтримую позицію, що відповідальність депутатів треба підвищувати. Але запропонований шлях не принесе швидких результатів - він вимагає змін до Конституції. Процедура внесення змін до Основного Закону виписана так, що потрібно буде як мінімум півроку, щоб такі зміни були введені", - написав він.

При цьому Гройсман вважає, що на нинішньому етапі необхідна активна позиція громадськості.

"Зі свого боку, в рамках реформи парламенту буду робити все, щоб громадськість мала максимальну інформацію про роботу кожного депутата. Відсьогодні на персональних сторінках усіх народних депутатів поруч з фото депутата з'явилася інформація про його участь у засіданнях за даними електронної реєстрації. Є відповідні цифри і графічна картинка. І в моїй у тому числі", - уточнив він.

Спікер парламенту пообіцяв, що незабаром також розмістять інформацію про участь депутатів у голосуваннях та в роботі комітетів.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада