На сайті парламенту з'явився текст законопроекту про особливий статус Донбасу

На сайті Верховної Ради з'явився текст законопроекту №2569 "Про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей""

Про це передає Depo.ua.

У тексті законопроекту №2569 йдеться, що Верховна Рада постановляє: "У статті 1 закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" (Відомості Верховної Ради України, 2014 р., № 45, ст. 2043) цифри "2019" замінити цифрами "2020".

Наголошується, цей закон набирає чинності з дня його опублікування.

У пояснювальній записці зазначається, що законопроект вноситься у зв’язку з тим, що 31 грудня 2019 року спливає строк запровадження особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, до яких належать райони, міста, селища, села, що визначаються рішенням Верховної Ради України, встановлений статтею 1 закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей".

Автори документу – Давид Арахамія та Олександр Корнієнко – пояснюють, що законопроект №2569 спрямований на створення додаткових часових можливостей для реалізації відповідних законодавчих умов, спрямованих на мирне врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей на основі принципів та норм міжнародного права і Статуту ООН.

Також додається, що законопроектом продовжується на один рік можливість тимчасового запровадження особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, встановленого статтею 1 закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей".

Окрім цього, стверджується, що ухвалення законопроекту як закону сприятиме мирному врегулюванню ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей на основі принципів та норм міжнародного права і Статуту ООН.

 

Нагадаємо, 10 грудня у Раді зареєстрували законопроєкт, який продовжує особливий статус Донбасу.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"