На сайті "5 запитань" активісти проводять альтернативне опитування 

В інтернеті з’явився сайт 5-zapytan.org.ua, де будь-хто може поставити власне запитання до народу України – як альтернативу опитуванню президента Володимира Зеленського

Ресурс "5 запитань" пропонує проголосувати за варіант запитання, яке йому до вподоби, або додати власне запитання. Нині на сайті вже опубліковано 99 запитань, з яких під час голосування будуть відібрані 5 запитань для опитування 25 жовтня. 

"Зеленський хоче опитування в день виборів? Вже є відосік про 5 запитань? Ми, Справа Громад, авторитетно заявляємо – це лютий треш, порушення закону і просто "мєрзость". Але оскільки кожен із нас – президент... ми теж проведемо своє опитування", – пишуть організатори.

Також вони оприлюднили найкричущіші питання: "Ти сі курва заспокоїш чи нє?", "Коли до Ростову, Вова?".

"Запропонуйте ВАШУ ВЕРСІЮ запитання до нації. Голосуйте за кращі запитання. Усі вони мають передбачати відповіді "так" або "ні", – закликають на ресурсі.

Серед запитань є, зокрема, такі:

-          Чи має Володимир Зеленський піти у відставку через неодноразове порушення закону, згідно його ж власної обіцянки?

  • Чи мають бути покарані усі чиновники — включно із Президентом України, які причетні до нецільових витрат з антикоронавірусного фонду - аж до довічного ув’язнення включно?
  • Чи мають бути негайно звільнені з державних посад усі представники режиму Януковича, яких було призначено Зеленським?
  • Чи мають бути звільнені з-під варти Андрій Антоненко, Яна Дугарь та Юлія Кузьменко, яких звинувачують у вбивстві Павла Шеремета?
  • Чи має право людина, яка не служила в українському війську або ухилилася від військової служби, балотуватися на виборні посади?

"У неділю, 25 жовтня, на цьому ресурсі, при повному дотриманні чинного законодавства, країна зможе дати відповідь НА П’ЯТЬ КРАЩИХ (зліших, відвертіших, смішніших) запитань", –

За словами активістів з ГО "Справа громад", у неділю, 25 жовтня, на цьому ресурсі, при повному дотриманні чинного законодавства, країна зможе дати відповідь НА П’ЯТЬ КРАЩИХ (зліших, відвертіших, смішніших) запитань.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"