На сайті Мін'юсту відкрито реєстр люстрованих чиновників

На сайті Міністерства юстиції відкритий для громадськості реєстр люстрованих держслужбовців
Depo.Влада
27 жовтня 2014 15:45
ФОТО: depo.ua
На сайті Мін
На сайті Мін'юсту відкрито реєстр люстрованих чиновників

Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко, передає ДеПо з посиланням на прес-службу відомства. 

«Міністерство юстиції створило люстраційний реєстрКожен охочий може зайти на сайт Мін'юсту і побачити прізвища тих осіб, які були звільнені з державної служби за те, що вони не відповідають вимогам Закону «Про очищення влади», - зазначив міністр.

За його словами, список люстрованих чиновників вже почав наповнюватися за рахунок службовців, які повинні бути звільнені у десятиденний строк з моменту набрання чинності законом.

«Перша група осіб була звільнена урядом на підставі цього закону. Зараз ми чекаємо інформації від інших відомств, бо вже скоро закінчується десятиденний термін, визначений законом для звільнення тих посадових осіб, які потрапляють під так звану «трудову» люстрацію», - сказав Петренко.

Він зазначив, що минулого тижня Міністерство юстиції оголосило публічний відбір кандидатів до Громадської Ради при Міністерстві юстиції, що буде займатися розглядом скарг і заяв громадян щодо конкретних держслужбовців, які проходять люстраційну перевірку.

Нагадаємо, що у Кабінеті Міністрів України ще 16 жовтня оприлюднено список посадових осіб, які будуть звільнені на виконання Закону України «Про очищення влади».