На Росії знову "плачуться" про візи кримчанам

Представник російського МЗС заявила, що Росія регулярно ставить на міжнародних майданчиках питання про дискримінацію жителів окупованого Криму в питаннях видачі їм зарубіжних віз
Depo.Влада
7 липня 2016 15:23
ФОТО: depo.ua

Про це заявила офіційний представник російського МЗС Марія Захарова, передає depo.ua з посиланням на "ТАСС".

"Це дискримінація, порушення прав людини, за яке Росію завжди критикували (...)Не видавати візи за територіальним принципом, за ознакою волевиявлення громадян або їх політичних поглядів, є прямим порушенням всіляких міжнародних зобов'язань країн, які на це йдуть", - наводить агентство її слова.

Дипломат також назвала щонайменше дивними пропозиції деяких політологів повторно провести референдум в Криму.

"Один раз жителі півострова довели, що вони можуть в критично важливий для себе момент взяти свою долю у власні руки, і для цього їм не потрібні ні світові лідери, ні нескінченні порадники і аналітики", - зазначила Захарова.

Нагадаємо, після незаконного референдуму в березні 2014 року, і окупацію Крима Росією, проти кримчан були введені санкції.

ЄС заборонив своїм підприємцям всі види торгівельної діяльності з півостровом, якщо угоди не оформляються через українську митницю. Крім того, Брюссель заборонив видавати візи жителям Криму в консульських установах європейських країн, розташованих на території Росії.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада