На Росії злякалися міністра оборони України

Міністерство оборони РФ не відправило українським колегам запрошення на Московську конференцію з безпеки
Depo.Влада
21 квітня 2016 12:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на ТАСС.

"На московський форум не запрошені ні міністр оборони, ні представники українського військового відомства, ні аташе", - сказало агентству джерело.

Також відзначається, що таке рішення "продиктовано можливим непередбачуваною поведінкою українських колег".

Українські військові не були запрошені на попередню, четверту за рахунком, конференцію з безпеки, яка пройшла в Москві в квітні 2015 року. Як пояснював тоді заступник міністра оборони РФ Анатолій Антонов, російське військове відомство вирішило "дати відпочити українським колегам, щоб не витрачати емоцій".

Раніше Антонов повідомив, що свою участь у п'ятій Московської конференції підтвердили представники 80 країн, "три віце-прем'єра, близько 20 міністрів оборони різних держав, 15 начальників генеральних штабів, різного роду офіційні делегації військових відомств". За його словами, участь у форумі візьмуть представники керівництва ООН, ОБСЄ, СНД, ОДКБ та інших міжнародних організацій. Всього на конференції чекають близько 500 гостей. При цьому на сайті Міноборони РФ Україна не вказується серед учасників конференції.

Нагадаємо, рік тому заступник міністра оборони Росії Анатолій Антонов закликав Україну не провокувати російську армію на війну. Тоді ж він стверджував, що на Донбасі знаходяться тільки 70 російських офіцерів, і їх перебування погоджено з українською стороною. Також він закликав  не поширювати "страшилки" про російські танки в Прибалтиці.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада