На Росії Сенцову і ще двом політв’язням пропонують просити помилування, – Віра Савченко

Засудженим на Росії громадянам України Олегу Сенцову, Сергію Литвинову і Юрію Солошенко запропонували написати прохання про помилування
Depo.Влада
18 травня 2016 17:01
ФОТО: depo.ua

Про це заявила сестра засудженої української льотчиці Надії Савченко – Віра, посилаючись на інформацію, отриману від адвоката Іллі Новікова, повідомляє depo.ua.

За її словами, Литвинов і Солошенко важко хворі.

У той же час Віра Савченко не змогла дати прямої відповіді, коли її сестру повернуть в Україну, однак зазначила, що це може статися не раніше кінця травня.

Нагадаємо, 20 квітня Тарасівський районний суд Ростовської області засудив Сергія Литвинова до восьми років і шести місяців позбавлення волі у справі про "розбої на південному сході України".

Раніше Міністерство юстиції України почало переговори про звільнення чотирьох українських політв'язнів в Росії: Олега Сенцова, Олександра Кольченко, Геннадія Афанасьєва і Юрія Солошенко. Бранці погодилися пройти юридичну процедуру передачі засуджених осіб з Росії в Україну, яка може затягнутися до року. Згідно з процедурою, незаконно засуджені українці погоджуються з вердиктом російських суддів.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада