На Росії пригрозили Польщі через відмову впустити "байкерів Путіна"

Після відмови Польщі пустити байкерів з клубу Нічні вовки, які влаштовують мотопробіг на честь Дня перемоги, МЗС Росії висловило Варшаві "рішучий протест"
Depo.Влада
29 квітня 2016 16:16
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться на сайті відомства, повідомляє depo.ua.

"Розцінюємо відмову Варшави, яка позбавила групу російських громадян можливості віддати данину поваги радянським воїнам, які загинули під час звільнення Європи від фашизму, як особливо цинічний і зловмисний жест, спрямований на свідоме погіршення російсько-польських відносин", - йдеться в повідомленні.

Російські дипломати підкреслили, що відповідальність "за неминучі негативні наслідки для двосторонніх відносин" лежатиме на Польщі.

Окрім того, в МЗС Росії була викликана посол Польщі Катажина Пелчинська-Наленч.
Колона російських байкерів планувала проїхати по території Білорусі, Польщі, Словаччини, Австрії, Чехії та завершити пробіг в Берліні 9 травня.

Лідер Нічних вовків Олександр Залдостанов (Хірург) відомий як прихильник президента Росії Володимира Путіна і є одним з лідерів російського руху "Антимайдан". Західні країни додали його в "чорний список".

Нагадаємо, 29 березня стало відомо, що російський байкерський мотоклуб "Нічні вовки"планує в кінці квітня почати мотопробіг із Москви до Берліна, присвячений Дню Перемоги.

Президент мотоклубу Олександр Залдостанов, відомий під псевдонімом "Хірург", повідомив що пробіг пройде з 29 квітня по 9 травня. Маршрут пробігу лежить через територію Росії, Білорусі, Польщі, Словаччини, Австрії, Чехії та Німеччини. При цьому "Хірург" додав, що сам не зможе поїхати в Європу, оскільки перебуває під санкціями.

Зазначимо, у 2015 році Польща відмовила у в'їзді байкерам з клубу "Нічні вовки" під час пробігу, присвяченого 70-річчю Перемоги. Пізніше подібне рішення прийняла і Литва.

 Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Більше новин політики читайте на