На Росії плачуться на "безпрецедентний тиск" Заходу

На Росію в 2018 році чинився безпрецедентний тиск, щоб змусити Москву здати свої позиції

Про це заявив помічник секретаря ради безпеки Росії Олександр Венедиктов, повідомляє Depo.ua з посиланням на РИА Новости.

"Цього року на Росію чинився безпрецедентний тиск у політико-дипломатичній, міжнародно-правовій, економічній, інформаційній сферах. Основною метою цього натиску було змусити Москву здати свої позиції на низці ключових напрямків, де наша присутність незручна", - сказав Венедиктов.

За його словами, Росія заважає США та союзникам проводити свою політику.

Нагадаємо, за словами брюссельського журналіста "Радіо Свобода" Рікарда Йозвяка, посли Європейського союзу (ЄС) схвалили продовження економічних санкцій проти Росії ще на півроку

13 грудня ЗМІ повідомили, що лідери ЄС а саміті у Брюсселі запропонують допомогу українським регіонам, постраждалих від дій Росії в Азовському морі, проте не запровадять нові санкції проти Кремля.

Додамо, що 10 грудня Євросоюз ввів санкції проти дев'яти осіб за організацію і проведення "виборів" на окупованому Донбасі.

12 грудня Європарламент засудив Росію за право вето в Радбезі ООН та проголосував за припинення будівництва "Північного потоку-2" через дії Росії на Азові.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна