На Росії отримали запит України на відеодопит Януковича

Міністерство юстиції Росії розглядає запит України про допит в якості свідка колишнього президента України Віктора Януковича за допомогою відеозв'язку
Depo.Влада
18 серпня 2016 07:53
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила прес-служба відомства, передає depo.ua з посиланням на "РИА-Новости".

У Мін'юсті Росії розповіли, що в своєму запиті Святошинський районний суд Києва посилається на Європейську конвенцію про взаємну правову допомогу у кримінальних справах 1959 року і Конвенцію про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних і кримінальних справах 1993 року.

Нагадаємо, 12 травня Святошинський районний суд Києва ухвалив допитати Януковича у режимі відеоконференції у справі п'яти колишніх співробітників спецпідрозділу "Беркут", обвинувачених у розстрілі 48 активістів Євромайдану. Адвокат екс-президента заявив, що "Віктор Федорович особисто виступив ініціатором цього допиту в суді".

17 серпня Міністерство юстиції України направило повторний запит до міністерства юстиції Російської Федерації на проведення допиту Януковича. В українському відомстві заявили, що їм надійшов лист від російських колег, в якому йдеться про відсутність чотирьох сторінок від початкового тексту запиту.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада