На Росії хочуть саджати в тюрму за відмову писати донос

До Держдуми внесений законопроект, автори якого пропонують доповнити Кримінальний кодекс РФ статтею "Неповідомлення про злочин"
Depo.Влада
7 квітня 2016 20:27
ФОТО: depo.ua

Йдеться про злочини, передбачені 16 статтями КК - в їх числі тероризм, захоплення заручників, створення незаконного збройного формування, викрадення літака, посягання на життя державного діяча, насильницьке захоплення влади і збройний заколот, повідомляє depo.ua з посиланням на Meduza.

Стаття "Неповідомлення про злочин" передбачає покарання у вигляді штрафу до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк до трьох років. Від покарання звільняються близькі родичі людини, яка вчинила злочин.

Кримінальна відповідальність за новою статтею буде наступати з 14 років. З такого ж віку садитимуть за участь в діяльності терористичної організації і посягання на життя державного діяча.

Нова стаття включена в пакет поправок, спрямованих на боротьбу з тероризмом. Законопроект розробили депутат Держдуми Ірина Ярова і член Ради Федерації Віктор Озеров.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада