На посаду голови "Укрспирту" відібрано двох кандидатів, іноземців не помічено

Конкурсна комісія на посади керівників ДП "Укрспирт" обрала за підсумками відбору двох претендентів
Depo.Влада
30 березня 2015 17:17
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

"В результаті конкурсного голосування, більшість голосів набрали тільки два кандидати. Зокрема, це Гаркава Ніна Миколаївна, у списку голосування вона була під номером 2, і Далибожик Анатолій Миронович, який за списком голосування йшов під номером 20", - заявив після голосування перший заступник міністра агрополітики Ярослав Краснопольський.

За його словами, Далибожик на даний момент працює заступником директора "Укрспирту", а Гаркава - на даний момент не працює, але свого часу вона працювала в системі "Укрспирт" і в попередній період очолювала Івано-Франківське об'єднання "Укрспирт".

За словами Краснопольського, надалі ці два претенденти будуть запропоновані на розгляд номінаційної комісії. "У ній буде 5 міністрів і 5 незалежних представників як аудиторів, так і рекрутингових компаній, але це вже буде наступний етап", - зазначив заступник міністра.

Краснопольський додав, що загалом на участь у конкурсі було подано 28 заявок.
Нагадаємо, 30 березня, МінАП оголосить переможців конкурсного відбору на посади керівників державного підприємства (ДП) "Укрспирт", а також десятка інших державних підприємств.

Як повідомляв depo.ua, 16 січня стало відомо, що гендиректора «Укрспирту» Михайла Лабутіна оголосили у розшук в Україні. Він підозрюється в розтраті коштів підприємства на суму 172,5 мільйона гривень і ухиленні від сплати податку на додану вартість в сумі 28,2 мільйона гривень.

Гендиректор «Укрспирту» Михайло Лабутін розшукується Інтерполом.

Мітки: Укрспирт