UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На посади прокурорів в Офісі Рябошапки претендують 1597 кандидатів

1597 кандидатів виявили бажання брати участь у доборі на 100 вакантних посад прокурорів в Офісі Генерального прокурора
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт ОГП.

"14 лютого 2020 року кадрова комісія завершила опрацьовувати надіслані в межах визначеного строку документи від кандидатів на 100 вакантних посад прокурорів в Офісі Генерального прокурора. 1597 осіб виявили бажання брати участь у доборі", – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що наразі друга кадрова комісія з добору на вакантні посади прокурорів в Офісі Генерального прокурора затвердила остаточний список з 1238 кандидатів, яких допущено до проходження першого етапу добору.

У Рябошапки нагадали, що за підсумками першого етапу добору близько 300 осіб з найбільшою кількістю балів згідно рейтингу, але не меншою за прохідний бал – 70, будуть допущені до тестування на загальні здібності. Після цього 200 кандидатів з найбільшою кількістю балів за результатами другого етапу згідно рейтингу, але не меншою за прохідний бал, що визначається Генеральним прокурором, будуть допущені до співбесіди. По завершенню зазначеного процесу буде сформовано загальний рейтинг з близько 100 кандидатів з найбільшою кількістю балів, які успішно пройшли добір.

Нагадаємо, 24 грудня Рябошапка дав старт роботі Офісу генерального прокурора.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"