На Покрову готуються провокації біля Ради. Порошенко закликав не піддаватися

Президент України Петро Порошенко допускає проведення провокацій біля Верховної Ради 14 жовтня для зриву роботи парламенту і майбутніх виборів
Depo.Влада
9 жовтня 2014 19:58
ФОТО: depo.ua
На Покрову готуються провокації біля Ради. Порошенко закликав не піддаватися
На Покрову готуються провокації біля Ради. Порошенко закликав не піддаватися

Як повідомили ДеПо у прес-службі Адміністрації президента, про це йшлося під час розширеної наради з підготовки та проведення позачергових виборів.

«Планується низка заходів, які не мають нічого спільного ні з демократією, ні зі свободою, ні з захистом інтересів України, ні з принципами Майдану і Революції гідності. Я впевнений, що не можна дозволити шляхом механізмів такого тиску дестабілізувати роботу парламенту, зірвати прийняття ключових законів, внесених у вівторок до порядку денного», - сказав глава держави.

Порошенко відзначив, що правоохоронні органи повинні запобігти можливим провокаціям, спрямованим на зрив роботи народних депутатів 14 жовтня, а також у час, який залишився до виборів.

«14 жовтня і ті два з половиною тижні, які залишилися до виборів, - це особиста відповідальність кожного керівника силового відомства за забезпечення миру та спокою українських громадян», - заявив він, підкресливши відповідальність силовиків за недопущення відкриття «другого фронту всередині країни».

Порошенко також вказав на важливість засідання парламенту 14 жовтня, на якому планується розгляд низки важливих для країни питань - пакету антикорупційних законопроектів, законопроектів щодо забезпечення виборчих прав громадян, у тому числі військовослужбовців у зоні АТО, державного бюджету.

Порошенко відзначив, що підкуп виборців має бути зупинений.

Спікер Верховної ради Олександр Турчинов закликав зупинитися тих, хто планує провокації і зрив підготовки до виборів, а також ухвалення необхідних для країни законів.

У свою чергу, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк висловив переконання, що нікому не вдасться перешкодити роботі парламенту і ухваленню першорядних законів по боротьбі з корупцією й забезпеченню демократичних виборів.