У Києві міліція оголосила полювання на ухильників

Працівники міліції Печерського району Києва розшукають і затримають тих осіб, які ухиляються від часткової мобілізації
Depo.Влада
5 лютого 2015 13:14
ФОТО: depo.ua
У Києві міліція оголосила полювання на ухильників
У Києві міліція оголосила полювання на ухильників

Про це заявила прес-офіцер Печерського РУ міліції Вікторія Халіман, повідомляє depo.ua з посиланням на «Город Киев».

«Правоохоронці Печерського районного управління отримали від військкомату список осіб, які ухиляються від призову під час проведення мобілізаційних заходів», - сказала вона.

Під час проведення спільних заходів з Військовим комісаріатом працівниками міліції вже вручені 59 повісток мешканцям Печерського району.

Вказані заходи проводяться з метою недопущення зриву проведення часткової мобілізації відповідно до Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» від 15 січня поточного року працівниками міліції Печерського районного управління спільно з Військовим комісаріатом Печерсько-Голосіївського об'єднаного районного в місті Києві військового комісаріату.

Як повідомляв depo.ua, списки військовозобов'язаних українців, які ухиляються від виконання військового обов'язку, до 1 березня 2015 року будуть передані військовими комісаріатами до органів внутрішніх справ України. Так, за ухилення від військового обліку після попередження військового комісара передбачається кримінальна відповідальність у вигляді штрафу, арешту або виправних робіт.

Нагадаємо, на 2015 рік в Україні заплановано три хвилі мобілізації - з січня по серпень.