На окрузі в Первомайську нарешті визначився переможець. Опонент пішов до суду

На проблемному окрузі №132 в Первомайську переміг Аркадій Корнацький
Depo.Влада
30 жовтня 2014 14:09
ФОТО: depo.ua
На окрузі в Первомайську нарешті визначився переможець. Опонент пішов до суду
На окрузі в Первомайську нарешті визначився переможець. Опонент пішов до суду

Такі результати обробки 100% протоколів. Він отримав 34,82% голосів, його конкурент Василь Капацина набрав 34,38% голосів. Різниця між кандидатами склала 272 голоси, як раніше заявляли в штабі Корнацького за підсумками паралельного підрахунку голосів, передає ДеПо з посиланням на «Українську правду».

Як повідомив на своїй сторінці Facebook кандидат в депутати Сергій Лещенко, в ОВК провели уточнення даних по ділянках.

Раніше повідомлялося, що в електронну систему «Вибори» вносилися невірні дані, які не співпадали з даними протоколів з мокрими печатками.

«Виявилось, що дані Корнацького на деяких ділянках записували в стовпчик кандидатові поруч (103 голоси Корнацького приписали Кисилю, який набрав 1 голос)», - нагадав Лещенко.

«Також в деяких ділянках результат Капацини записували в стовпчик його сусіда (128 голосів Капацини приписали Карпенко, який набрав 6 голосів)», - додав він.
Також відомо, що Капацина подав позов до суду з вимогою відмінити результати на ділянках, що у результаті може перекрити розрив в 232 голоси.

Як відомо Корнацький вже не уперше намагався потрапити у Верховну Раду. У 2012 році через фальсифікації з боку влади його результат був підроблений, тоді через фальсифікації ЦВК не змогла встановити результат виборів. Повторні вибори відбулися 15 грудня 2013.

Проте тоді переміг тодішній голова Миколаївської ОДА, «регіонал» Микола Круглов.