На Миколаївщині викрили "конверт" з оборотом у півтора мільярди

У Миколаївській області співробітники правоохоронних органів ліквідували конвертаційний центр з річним оборотом близько 250 мільйонів гривень
Depo.Влада
22 квітня 2015 20:27
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби УМВС в Миколаївській області, передає depo.ua.

За інформацією правоохоронців, жінка-підприємець організувала схему виведення отриманих бюджетних коштів у "тінь" і переведення їх у готівку. Вона надавала державним і комунальним підприємствам підроблені документи про постачання паливно-мастильних матеріалів за рахунок бюджетних коштів.

З цією метою зловмисниця використала 8 власних підприємств. Отримані бюджетні кошти за нібито поставлене паливо надалі товариствами перераховувалися на карткові рахунки фізичним особам через банки. Пізніше готівку за певний відсоток знімали і передавали правопорушниці.

Працівниками державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Миколаївській області встановлено, що протягом 2014 загальний обіг коштів по протиправним фінансовим операціям становить близько 250 мільйонів гривень.

Під час проведених обшуків в офісних та житлових приміщеннях приватного підприємця вилучено 8 печаток, бухгалтерські та правовстановлюючі документи фіктивних підприємств, комп'ютерну техніку, магнітні носії та інші речові докази злочинної діяльності.

Зараз вирішується питання щодо повідомлення правопорушниці про підозру у вчиненні злочину. Триває розслідування, в рамках якого встановлюються додаткові епізоди, а також здійснюється відшкодування збитків, завданих державним інтересам і громадянам.