ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Луганщині схопили на хабарі в $6 тис. суддю, прокурора і адвоката

У Луганській області затримали на великому хабарі суддю, прокурора і адвоката
Depo.Влада
23 жовтня 2015 14:24
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу заявив заступник генпрокурора - головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, передає depo.ua.

"Суддю Сєвєродонецького міського суду, прокурора, а також адвоката-посередника затримали на отриманні неправомірної вигоди вчора і сьогодні у розмірі 6 тис. доларів за невинесення вироку, який пов’язаний з позбавленням волі одного з підозрюваних у кримінальному злочині, який розглядала суддя Сєвєродонецького міського суду", - сказав головний військовий прокурор.

За його словами, під час проведення обшуків у житлі, а також за місцем роботи підозрюваних виявлені всі кошти, які отримали ці особи.

Крім того, в помешканні судді виявлені як хабара так інші гроші в розмірі 25 тис. доларів, походження яких важко пояснюється.

"До мого жалю, виявилося, що суддя, яка підозрюється і не може бути затримана відповідно до вимог українського законодавства невідкладно, є дружиною голови Лисичанського міського суду. Дуже сумно, що в сім’ї виявилася така спокуса до грошей тоді, коли надзвичайно важко простим мешканцям Луганщини відчувати і бачити наслідки війни", - зазначив Матіос.

Він запевнив, що всі кошти в розмірі 6 тис. доларів, які отримали названі особи, - це адвокат, суддя і заступник прокурора міста Сєверодонецьк, при проведення обшуків вилучені.

Більше новин Донбасу читайте на Донбас.Depo