На кордоні з Росією затримано 70 фур і 30 вагонів з українськими товарами

Кількість автомобілів з українськими товарами, які затримані на російському контрольному пункті "Красноє" на кордоні з Білорусією при спробі пройти транзитом через територію РФ, станом на 16:00 п'ятниці становить 70 машин
Depo.Влада
8 липня 2016 18:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку, передає depo.ua.

"Існують проблеми для українських вантажних автомобілів при перетині білорусько-російського кордону в пункті Редьки - Красноє. Станом на 16-00 за оперативною інформацією, отриманою від українських перевізників, на пункті пропуску Редьки - Красноє знаходяться близько 20 українських транспортних засобів та близько 50 транспортних засобів з реєстрацією інших країн. За останню добу 5 українських транспортних засобів отримали відмову в оформленні", - сказано в повідомленні.

Заступник міністра економіки Наталія Микольська уточнила, що близько 40 машин належить казахстанським перевізникам, ще близько 10 - перевізникам інших країн, переважно Білорусії та Польщі.

За даними оперативного Штабу з реагування станом на 16-00 8 липня 2016 року на кордоні України з Російською Федерацією затримано 30 залізничних вагонів, які слідували до Казахстану та Киргизії. Один з вагонів було відправлено зміненим маршрутом, інші 29 залишаються на кордоні.

Микольська повідомила, що в разі повернення товарів в Україну Державна фіскальна служба надасть роз'яснення щодо можливості оформлення цих вантажів у режимі реімпорту.

Нагадаємо, президент Російської Федерації Володимир Путін підписав указ про введення додаткових обмежень щодо транзиту українських товарів через територію РФ. Введені обмеження щодо транзиту через територію РФ товарів походженням з України в Республіку Казахстан поширюються і на транзит в Киргизьку Республіку. Також введено повну заборону транзиту товарів, що підпадають під дію російського ембарго та на які у РФ застосовуються ставки ввізних митних зборів, відмінні від 0.

У Мінінфраструктури України у зв'язку з цим попереджали, що ці обмеження можуть тимчасово спричинити повну зупинку транзиту товарів через територію РФ не тільки в Республіку Казахстан і Киргизьку Республіку, але й до третіх країн.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада