У Саакашвілі на кордоні вкрали український паспорт

Екс-голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі повідомив, що під час проходження українського кордону в нього вкрали український паспорт

Про це він заявив під час брифінгу у Львові, передає Depo.ua.

За його словами, паспорт забрала українська поліція під час обшуку автобуса, яким він пересувався.

"Я вчора прийшов, перетнув польський кордон із легальним українським документом. Поляки проштампували. Прийшов до українців, згідно із законом. Віддавав паспорт, щоби вони або відмовили, або прийняли. Вони сказали: "Ми Ваш паспорт брати не будемо". Тоді, кажу, візьміть заяву на захист. "Ми Вашу заяву брати не будемо"… А коли вийшло так, що люди, навіть не питаючись у мене, просто взяли й внесли на руках в Україну, я залишив паспорт в автобусі. Прийшла поліція, обшукала автобус, та вкрала мій паспорт. Зараз паспорт у них… І в жодному протоколі це не зареєстровано", - розповів політик.

Крім того, Саакашвілі заявив, що наразі перебуває в Україні легально, оскільки сьогодні вранці пройшов всі необхідні для цього процедури.

"Я зараз на цій території цілком легально. Всі процедури я пройшов сьогодні вранці. Хотів пройти вчора, але мені не дозволили", - сказав він.

Нагадаємо, ввечері 10 вересня позбавлений українського громадянства Саакашвілі та його прихильники штурмом взяли український кордон у пункті "Шегині".

Під час інциденту з проривом кордону 12 бійців Національної поліції та 5 працівників Держприкордонслужби отримали тілесні ушкодження.

Цей факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Тим часом генпрокурор Юрій Луценко заявив, що організатори прориву Саакашвілі будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

Сам Саакашвілі запевняє, що ані він, ані його прихильники не порушували закон.

Довідка: Наприкінці липня президент України Петро Порошенко указом позбавив українського громадянства екс-голову Одеської ОДА та лідера Руху нових сил Михайла Саакашвілі, якого сам же у травні 2015 році увів у громадянство.

Загалом, згідно зі ст. 19 Закону "Про громадянство України", людина може втратити громадянство, якщо добровільно набула громадянства іншої держави, свідомо подала неправдиві відомості, підробні документи, коли набувала українського громадянства, або пішла на військову службу іншої держави. Сам Саакашвілі стверджує, що не обманював українську владу, а на опублікованій у ЗМІ відповідній анкеті не його підпис.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme