На Київщині чиновник організував цілодобову онлайн-трансляцію зі свого кабінету

Голова Вишгородської районної держадміністрації Олександр Горган став першим в Україні чиновником, що встановив у своєму кабінеті відеокамери і організували безперервну онлайн-трансляцію на YouTube
Depo.Влада
3 червня 2015 17:10
ФОТО: depo.ua

Прямі ефіри з кабінету голови адміністрації йдуть зі звуком, тому користувачі мережі Інтернет можуть в режимі онлайн бачити і чути все, що відбувається на зустрічах і нарадах голови РДА, повідомляє depo.ua з посилданням на Еспресо.ТВ.

Трансляції можна подивитися на каналі голови Вишгородської РДА в YouTube.

Крім того, Горган щовечора публікує у "Фейсбуці" і "Твіттері" детальний робочий графік на наступний день, щоб жителі району могли відслідковувати наради, які їх цікавлять.

"Єдина можливість успішно протидіяти корупції - це тотальна прозорість. Такий спосіб запобігання корупції не вимагає значних витрат - для цього я використовую звичайний ноутбук та аматорські відеокамери. Відео безкоштовно транслюється через окремий канал YouTube і це теж не вимагає ніякого фінансування", - розповів глава Вишгородської РДА.

При цьому Горган припустив, що "ця унікальна практика, за умови її обов'язкового впровадження для всіх чиновників по всій Україні, гарантовано забезпечить нову якість влади і масштабне зниження рівня корупції".