На Хмельниччині розлючені селяни «озеленили» колишнього «регіонала»

На Хмельниччині селяни з Лісових Гринівців прийшли до облради вимагати люстрації колишнього члена Партії регіонів Петра Тарасюка. Коли той вийшов з будівлі, після тривалих суперечок його облили зеленкою
Depo.Влада
5 грудня 2014 13:42
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині розлючені селяни «озеленили» колишнього «регіонала»
На Хмельниччині розлючені селяни «озеленили» колишнього «регіонала»

Як повідомляє сайт ye.ua, люди принесли плакати з написами «Тарасюк, поважай людей і приватну власність», «Тарасюк, дотримуйся закону!», «Люстрацію Тарасюку!» та ін. Пікетники обурені тим, що у них хочуть відібрати земельні ділянки, передає ДеПо.

«У людей просто хочуть забрати землю, яка оформлена ще кілька років тому. Вони з Ядухою (Василь Ядуха - екс-глава Хмелницької ОДА) ще два роки тому вирішили побудувати на тих землях музей, але там є земля, яка виділялася для музею. А поруч поля, які зараз розпродаються...», - пояснив один з мітингувальників.

Однак сам Тарасюк з людьми не погодився.

«Це ж яку треба мати свинячу совість, щоб на землях, де люди, все суспільство області вирішило створити культурно-історичний центр, будувати котеджі! На землі, де є скіфські поховання, де є історія! І ви безсовісні люди», - звернувся до обурених громадян депутат. Після цих слів молодик облив його зеленкою.

Голова обласної ради доручив комісії з питань регламенту вивчити ситуацію і доповісти на наступному засіданні сесії обласної ради.