На Донбасі бачили суперсучасні секретні російські танки

Свідок зафіксував на відео пересування танка, схожого на новітній російський танк "Армата", який мають представити на параді 9 травня в Москві.
Depo.Влада
27 березня 2015 15:23
ФОТО: depo.ua
На Донбасі бачили суперсучасні секретні російські танки
На Донбасі бачили суперсучасні секретні російські танки

В інтернеті з'явилося кілька знімків танка, схожого за описами на новітній російський танка Т-14 "Армата", який із лютого 2015 року мав надійти на озброєння російської армії, однак поки офіційно не представлений, передає BBC.

Російська влада обіцяла продемонструвати його на військовому параді 9 травня, і, очевидно, "Армати" почали переганяти з полігону до Москви.

На більшості фотографій - танки стоять на залізничних платформах для транспортування важкої техніки. На всіх знімках верхня частина, включно із вежею, накрита брезентом.

Єдине відео з танком, який перетинає автомобільну дорогу, яке, ймовірно, зняли на мобільний телефон, набрало за дві доби понад 1,5 млн переглядів.

Про сам танк було відомо небагато, здебільшого те, що говорили про нього офіційні особи.

Новий танк збудований за принципово іншою компоновкою, ніж та, яка традиційно використовується. Екіпаж танка перебуває в спеціальній броньованій "капсулі" в центрі корпусу, а вежа залишається "безлюдною". В ній розмістили гармату з автоматом заряджання, системи спостереження і управління вогнем, датчики активного захисту, тощо.

Креслення проекту танку "Чорний орел". Його вежа мала керуватися зі спеціальної капсули всередині корпусу, а боєкомплект винесений в задню частину вежі

Цей проект створений на основі двох експериментальних танків Т-95 і "Чорний орел", розробки яких призупинилися через фінансові труднощі.

Орієнтовна вартість одного подібного танка складає близько 5 млн доларів.