На Донбас відправили 37-й "гумконвой" Путіна

У Ростовську область з Ногінська вирушила чергова російська автоколона з так званою "гуманітарною допомогою" для Донбасу
Depo.Влада
24 серпня 2015 13:44
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua  із посиланням на сайт МНС РФ.

"Сьогодні о 7 годині ранку з Ногінського рятувального центру МНС Росії в Ростовську область вирушили вантажні автомобілі, що увійдуть до складу чергової автомобільної колони з гуманітарною допомогою для жителів Донецької і Луганської областей!" - йдеться у повідомленні.

У її складі понад 40 автомобілів, які, як стверджують в російському МНС, перевозять "близько 700 тонн навчальної літератури, наданої Міністерством освіти РФ і такої необхідної напередодні початку нового навчального року".

У Донському рятувальному центрі МНС Росії до вантажних автомобілів з Ногінська приєднаються машини з інших регіонів. Планується, що чергова, 37-а за рахунком колона МНС Росії, доставить "більш як 1200 тонн гуманітарних вантажів. Окрім навчальної літератури і меблів для дошкільних установ Донбасу до складу вантажу увійдуть понад 500 тонн продуктів харчування - крупи, борошно, чай, консерви", заявляють в МНС РФ.