На "церковному" мітингу під Радою помітили попа з пачкою грошей

У ЗМІ потрапило відео, на якому священник із пачкою грошей в руках ходить серед прихильників УПЦ МП на мітингу під Верховною Радою

Depo.Влада
19 травня 2017 20:37
ФОТО: depo.ua

Цей відеоролик передав очевидець подій, передає Depo.ua з посиланням на Українську правду.

На записі видно, як священик, тримаючи стос грошей, спілкується із молодим хлопцем, в руках у якого - відкритий рюкзак. Усе виглядає так, нібито священнослужитель підготував готівку для якихось розрахунків.

Свідок цієї сцени стверджує, що церковник привіз учасникам мітингу "зарплату".

Нагадаємо, 18 травня під стінами Верховної Ради представники духовенства УПЦ МП зібралися на мітинг-молебень, щоб "напоумити нардепів".

Напередодні патріарх Московський і всієї Русі Кирило звернувся з посланнями до президента України Петра Порошенка, лідерів Німеччини та Франції, керівництва ООН та Папи Римського Франциска щодо низки законопроектів, які начебто утискають УПЦ МП в Україні.

Йдеться про законопроекти №4128 ("Про внесення змін до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" (щодо зміни релігійними організаціями підпорядкованості)" і №4511 ("Про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких знаходяться в державі, яка визнана Верховною Радою країною-агресором").

На думку значної частки українців та деяких істориків, УПЦ МП фактично можна сміливо асоціювати з Російською православною церквою (РПЦ). А РПЦ було створено Сталіним для легалізації релігії і контролю з боку спецслужб – за принципом "якщо явище не можна здолати, його слід очолити".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада