На Берлінському саміті Порошенко розкаже про злочини Кремля

Берлінський саміт за участю канцлера Німеччини, президентів Франції та України 24 серпня ініційований Україною

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час церемонії вручення ключів від квартир співробітникам СБУ, передає depo.ua.

"Саміт за участю канцлера Німеччини Ангели Меркель і президента Франції Франсуа Олланда в Берліні буде відбуватися за ініціативою української сторони. Порядок денний у нас є дуже великий. Безумовно, першим пріоритетом є складова безпеки і ситуація. Нас, не влаштовує не виконання ключових пунктів тих зобов'язань, які взяла на себе російська сторона", - заявив він.

За словами президента, йдеться про відведення важких озброєнь і військової техніки.

По-друге, глава держави відзначив необхідність надання СММ ОБСЄ доступу до всіх ділянок звідки здійснюються обстріл.

"Третя позиція: ми повинні скоординувати дії, тому що ключовим завданням української влади є формування потужного міжнародного співтовариства, як єдиної коаліції, яка повинна зупинити агресора, це стосується як чітко скоординованих дій на сході України, так і чітко скоординованих кроків щодо невизнання анексії Криму", - зазначив Порошенко.

За його словами, це має особливу актуальність саме зараз після незаконного візиту президента РФ Володимира Путіна на територію анексованого Криму.

"Четверта позиція - це координація наших дій і переговори щодо безвізового режиму", - додав президент.

Нагадаємо, лідери України, Німеччини та Франції Петро Порошенко, Ангела Меркель і Франсуа Олланд зустрінуться в Берліні 24 серпня для обговорення ситуації на Донбасі.

Більше новин політики читайте на Влада.depo.ua