На Банковій анонсували важливі новини по справі Саченко

У найближчі кілька годин мають надійти важливі новини про переговорний процес зі звільнення полоненої Росією української льотчиці і народного депутата Надії Савченко
Depo.Влада
3 квітня 2016 22:04
ФОТО: depo.ua

Про це в прямому ефірі програми ТСН.Тиждень повідомив заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв, передає depo.ua.

"У найближчі години будуть важливі новини, тому що, як і обіцяв, президент продовжує наполегливо працювати з тим, щоб забезпечити її якнайшвидше повернення додому. При чому, вона має повернутися у доброму здоров'ї і, звичайно, це повинно бути зроблено протягом найближчих днів", - заявив він.

Крім того, Єлісєєв додав, що 5 квітня вступає в силу незаконний вердикт і тому, "буквально зараз, навіть в даний момент, президент активно працює над тим, щоб забезпечити її повернення".

"Я думаю, найближчими буквально годинами буде нова інформація з приводу Надії Савченко. Хотів би звернути увагу, що президент в своїх контактах привертає увагу до інших українцям, яких незаконно утримують на території Російської Федерації. Тому що для нас доля кожної людини надзвичайно важлива. Але Надія - це символ. І тому для нас дуже принципово і важливо ... до речі, була зустріч у Вашингтоні з тим же генеральним секретарем ООН, який абсолютно підтримав наші підходи і він готовий приєднатися до звільнення Надії Савченко ", - сказав Єлісєєв.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада