МЗС: Захід тренує українську армію, щоб не побачити війська Росії у себе

Західні країни зрозуміли необхідність озброєння та підготовки Збройних Сил України (ЗСУ), щоб вони могли протистояти агресії Росії
Depo.Влада
20 квітня 2015 21:22
ФОТО: depo.ua

Про це у в ефірі "5 каналу" сказав речник МЗС України Євген Перебийніс, передає depo.

"На заході зрозуміли, що дуже важливо реформувати українську армію та підготувати її до того, щоб вона могла протистояти агресору ... Західні партнери розуміють, що українська армія в даному випадку захищає не лише Україну, а усю Європу, тому краще допомогти нам зараз, ніж потім бачити російську армію, яка просувається ще далі. Я думаю, що це всі сьогодні прекрасно розуміють", - сказав Перебийніс.

Він також зазначив, що навчання "Фіалрес Гардіан-2015", які розпочалися у понеділок, не переслідують мети надіслати якійсь особливий сигнал Росії.

"Це, перш за все, сигнал Україні і світові про те, що українська армія змінюється. Не ставиться за мету давати якійсь сигнал Москві, а ставиться за мету сформувати українську армію", - сказав речник МЗС.

Водночас він підкреслив, що значна увага в рамках цих навчань буде приділена "гуманітарним" питанням, зокрема, розмінуванню територій.

Нагадаємо, 20 квітня gрезидент Петро Порошенко взяв участь в урочистому відкритті українсько-американських командно-штабних навчань "Фіалрес Гардіан-2015", які розпочалися у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки у Львівській області.

Мітки: МЗС, ЗСУ