МЗС вимагає від Росії припинити судилище над татарами в окупованому Криму

Міністерство закордонних справ України заявляє рішучий протест у зв’язку з початком судилища російської окупаційної влади над учасниками мирної акції в Сімферополі 26 лютого 2014 року
Depo.Влада
28 грудня 2015 17:16
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві дипломатичного відомства України, оприлюдненій сьогодні, передає depo.ua.

"Розправа окупаційних властей над захисниками рідної землі від російського агресора – цинічний виклик міжнародному праву і світовій спільноті.

Політика переслідування російською окупаційною владою кримських татар, випадки насильства і жорстокого поводження з ними, факти примусу до депортації, обмеження права на віросповідання, руйнування громадських організацій і переслідування ЗМІ та журналістів перетворила Крим в острів страху і страждань його корінного народу", - йдеться у заяві.

МЗС вимагає від російської сторони припинити переслідування представників кримськотатарського народу в тимчасово окупованому Криму і негайно звільнити незаконно утримуваних Ахтема Чийгоза, Алі Асанова, Мустафу Дегерменджі, Арсена Юнусова, Ескендера Емірвалієва і Талята Юнусова – заручників окупаційної політики Росії щодо України.

Нагадаємо, сьогодні, 28 грудня, в окупованому Криму обвинувачуваного у "справі 26 лютого" Талята Юнусова засудили до 3,5 років умовно

Більше новин політики читайте на Depo.Влада