МЗС вимагає від окупантів у Криму негайно звільнити журналіста Семену

У Міністерстві закордонних справ зажадали від Росії негайно звільнити журналіста "Радіо Свобода" Миколу Семену, на якого в Криму заведено кримінальну справу
Depo.Влада
26 липня 2016 16:29
ФОТО: depo.ua

Про це сказано в заяві МЗС, передає depo.ua.

У відомстві висловили глибоку стурбованість у зв'язку з неодноразовими зникненнями громадян України, а також кримінальними переслідування за політичними мотивами в анексованому Криму.

"Яскравим прикладом такого переслідування громадян України у зв'язку з їхньою професійною діяльністю є справа українського журналіста Миколи Семени, який утримується окупаційною владою на території українського півострова за надуманим звинуваченням у сепаратизмі. Справа Миколи Семени показова для усвідомлення масштабів репресивної політики окупаційної влади в Автономній Республіці Крим, спрямованої на замовчування і приховування від громадськості ситуації критичного стану у сфері дотримання прав і свобод громадян на окупованій території, а також порушення прав журналістів та обмеження свободи слова", - сказано в повідомленні.

Крім цього, у МЗС висловили стурбованість у зв'язку з загостренням стану здоров'я Семени, що, на думку дипломатів, є черговим свідченням стійкої для російських компетентних органів практики застосування тортур та інших заборонених методів під час проведення слідчих дій.

"Вимагаємо від Росії як держави-окупанта припинити переслідування Миколи Семени і негайно його звільнити", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, що російські силовики провели обшук у журналіста "Крим.Реалії" Миколи Семени. Після обшуку його відвезли на допит до ФСБ. Після цього він був відпущений під підписку про невиїзд.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада