ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

МЗС відправила Лаврову ноту у зв'язку із візитом Путіна до анексованого Криму

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв'язку з візитом 23 листопада президента Росії Володимира Путіна на територію анексованого Криму.

Depo.Влада
23 листопада 2018 21:47
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у коментарі МЗС, розміщеному на сайті відомства, передає Depo.ua.

"Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв'язку із черговим не узгодженим з Україною візитом 23 листопада 2018 року президента РФ В.Путіна на тимчасово окуповану Російською Федерацією територію України – Автономну Республіку Крим та м.Севастополь", - йдеться у повідомленні.

У МЗС наголосили, що Україна вважає цей візит, як і будь-які інші не узгоджені з українською стороною так звані поїздки російських посадовців до тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим та м.Севастополь (Україна), "грубим порушенням державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічним і демонстративним нехтуванням російською стороною загальновизнаними принципами та нормами міжнародного права, зобов'язаннями за двосторонніми і багатосторонніми договорами, сторонами яких є Україна і Росія".

"Автономна Республіка Крим та м. Севастополь є невід'ємною частиною України в її міжнародно визнаних кордонах. Це визнається всією міжнародною спільнотою, яка вже неодноразово давала належну оцінку міжнародно-протиправним діянням Російської Федерації, у тому числі шляхом схвалення відповідних резолюцій ООН, Ради Європи, ОБСЄ, інших міжнародних організацій, а також запровадження санкцій проти РФ як держави-окупанта", - додали у відомстві.

Повідомляється, що до МЗС Росії було направлено відповідну ноту протесту.

Нагадаємо, що сьогодні ж, 23 листопада, Петро Порошенко заявив, що від таких візитів Крим все одно не стане російським.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада