МЗС України висловило протест через обшук Бібліотеки української літератури в Москві

МЗС України заявляє рішучий протест у зв'язку з проведенням 28 жовтня 2015 російською владою обшуків в приміщенні Бібліотеки української літератури в Москві.
Depo.Влада
28 жовтня 2015 20:37
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу МЗС.

У дипвідомстві зазначили, що ця бібліотека - єдина спеціалізована держустанова, яка покликана сприяти забезпеченню національно-культурних, мовних, інформаційних потреб української громади.

"Це вже не перша спроба Кремля наклеїти ярлики "русофобства" та "екстремізму" на все українське - так само 23 грудня 2010 та 14 січня 2011 місцева влада "шукала" в бібліотеці "екстремістську літературу"", - повідомили в МЗС.

Наголошується, що ці грубі і невмотивовані дії російської влади в черговий раз підтверджують агресивну політику РФ проти України.

"Закликаємо російську владу припинити тиск на роботу бібліотеки і покласти кінець цілеспрямованій політиці зі знищення всього українського", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що в Бібліотеці української літератури в Москві пройшов обшук. Оперативники вилучили документи, електронні носії і деяку літературу. Повідомлялося, що силовики могли вилучити книги націоналістичного змісту.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада