МЗС вимагає забезпечити Савченко медичною допомогою

Міністерство закордонних справ України вимагає у російської сторони забезпечити Савченко медичною допомогою у зв'язку з погіршенням її здоров'я
Depo.Влада
27 січня 2016 20:52
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу зовнішньополітичного відомства.

"У зв'язку з системним порушенням судовими органами Російської Федерації законного права Надії Савченко на належний захист 27 січня 2016 року в МЗС України був викликаний консул посольства Російської Федерації в Україні і вручена нота протесту проти триваючого щодо неї свавілля так званого російського правосуддя", – кажуть у МЗС.

У ході зустрічі у російської сторони вимагали вжити заходів щодо забезпечення Надії Савченко належною та кваліфікованою медичною допомогою у зв'язку з погіршенням її здоров'я, викликаним голодування на знак протесту проти незаконного утримання в Російській Федерації.

Представнику посольства Росії нагадали про неприпустимість грубого порушення судовими органами Росії законного права захисту Надії Савченко представляти в суді матеріали незаперечних доказів її невинуватості, у тому числі наданих українськими компетентними органами.

Також, у російської сторони зажадали припинити знущання над Надією Савченко та іншими громадянами України – політичними в'язнями Росії, які незаконно утримуються.

Нагадаємо, 27 січня Донецький міський суд Ростовської області долучив до справи української льотчиці Надії Савченко карти з розташуванням базових станцій. Ці документи повинні довести її невинність. Суд продовжить засідання 28 січня 2016 року.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада