МЗС України не дозволить нємцовському ПАРНАСу агітувати в Криму

Міністерство закордонних справ України не дасть кандидатам від російської опозиційної партії ПАРНАС дозволу на проведення агітації на території Криму
Depo.Влада
18 серпня 2016 20:38
ФОТО: depo.ua

Про це заявив директор політичного департаменту МЗС України Олексій Макєєв, передає depo.ua з посиланням на Крим.Реалії.

"Виходячи з того, що це окупована територія, природно, що ніякого дозволу на здійснення агітації на території окупованого Криму Україна дати не може", – заявив дипломат.

Також дипломат додав, що Крим є територією України, і обрання на його території депутатів іншої держави не може бути дозволено.

Раніше, низка кандидатів у депутати до російської Держдуми від опозиційної партії ПАРНАС звернулися в українське консульство в РФ за транзитною візою, щоб відправитися в окупований Крим для передвиборної агітації.

У відповідному зверненні на ім'я українського генконсула наголошується, що таким чином кандидати зможуть прибути на територію Криму по суші через Україну, "поважаючи норми не тільки вітчизняного законодавства, але і, одночасно, міжнародного права".

При цьому зазначалося, що "кандидати утримаються від організації виборчої кампанії в Криму в разі відсутності згоди з боку України".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада