МЗС: Шокін зриває безвізовий режим

У матеріалах МЗС, що були підготовлені до засідання Нацради реформ, міститься чітка вимога про ротацію серед призначенців ГПУ в комісії, яка має затвердити кандидатури на посаду антикорупційного прокурора
Depo.Влада
20 жовтня 2015 12:17
ФОТО: depo.ua

"Європейська правда" має в розпорядженні сканкопію відповідних документів, передає depo.ua.

Ситуацію в сфері створення антикорупційних органів в МЗС називають загрозливою - ця сфера викликала найбільше нарікань з боку експертних місій Єврокомісії.

Зокрема, в документах зазначили: щоби уникнути зриву виконання ПДВЛ, генпрокурор Віктор Шокін має "в термін до 23 жовтня" "замінити членів конкурсної комісії від Генпрокуратури на осіб, які не є політиками та держслужбовцями".

МЗС: Шокін зриває безвізовий режим - фото 1

Наразі квота Генпрокуратури в комісії з призначення антикорупційного прокурора заповнена співробітниками ГПУ, до частини з яких від ЗМІ та громадськості лунали претензії про участь у корупційних діях.

"Європейська правда" вже повідомляла про критичну ситуацію, що склалася через це з виконанням ПДВЛ. ЄС кілька разів особисто звертався до Шокіна, а також до президента з проханням, щоби він вплинув на генпрокурора і той провів ротацію найодіозніших прокурорів.

Також представництво ЄС в Україні двічі оприлюднювало заяви з цього приводу, однак наразі ця вимога не виконана.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада