МЗС: "Праймеріз" на окупованому Донбасі зривають мінський процес

Міністерство закордонних справ України розцінює так звані "праймеріз" в окремих районах Донецької і Луганської областей як спробу зриву мирного врегулювання ситуації в регіоні
Depo.Влада
3 жовтня 2016 17:12
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу зовнішньополітичного відомства.

"Звертаємо увагу, що проведення 2 жовтня 2016 р. в окремих районах Донецької і Луганської областей т.зв. "праймеріз" теж не тільки суперечить Мінським домовленостями, а й підриває зусилля з мирного врегулювання ситуації", - йдеться в документі.

Українські дипломати також закликали російську сторону забезпечити неухильне виконання Мінських домовленостей, зокрема щодо розведення сил і засобів на узгоджених ділянках лінії зіткнення сторін. 

Нагадаємо, голосування на "праймеріз" в окупованих районах розпочалося вранці 2 жовтня. Очевидці спостерігали надто низьку явку, проте окупаційні ЗМІ повідомляли протилежне.

Представник "ДНР" у Мінську Денис Пушилін заявив, що попереднє голосування на окупованому Донбасі, по суті є "своєріднім тренуванням" и не має відношення до реального виборчого процесу.

У свою чергу опальний екс-секретар ради безпеки "ДНР", командир бандформування "Восток" Олександр Ходаковський вважає, що підсумком псевдовиборів в так званій "ДНР" стане "призначення тих, кого потрібно призначити".

Читайте також: Праймеріз в "Л-ДНР": Навіщо Сурков викинув голос Донбасу в урну

Більше новин про політичне життя України читайте на