МЗС надіслало Росії ноту протесту через відвідини Путіним Криму

Міністерство закордонних справ (МЗС) України висловлює рішучий протест у зв’язку із неузгодженим з українською стороною перебуванням 19 серпня на території України президента Росії Володимира Путіна
Depo.Влада
19 серпня 2016 21:28
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби МЗС, передає depo.ua.

"Чергове відвідання посадовою особою Російської Федерації Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, які є невід’ємною частиною України, свідчить про триваюче нехтування російською стороною Статутом ООН, Резолюцією ООН "Територіальна цілісність України", Бакинською Декларацією та Резолюціями Парламентської Асамблеї ОБСЄ, іншими принципами та нормами міжнародного права", - йдеться у повідомленні.

Міністерство закордонних справ України неодноразово наголошувало на неприпустимості неузгоджених перебувань російських посадових осіб на суверенній території України у її міжнародно визнаних кордонах, яка включає Автономну Республіку Крим та Севастополь.

"Cпроби посадовців Росії інтерпретувати подібні "візити" в Україну як внутрішньодержавні поїздки є нікчемними. Російському зовнішньополітичному відомству надіслано відповідну ноту протесту", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні президент Росії Володимир Путін прибув до окупованого Криму.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада