МЗС: Очевидно, Росія планує продовжувати постачати зброю бойовикам

У МЗС України прокоментували рішення Ради ОБСЄ щодо продовження мандату Місії спостерігачів ОБСЄ на двох російських пунктах пропуску "Гуково" і "Донецьк"
Depo.Влада
21 січня 2016 21:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу МЗС. 

"21 січня 2016 р. Постійна Рада ОБСЄ на 1086-у засіданні схвалила рішення щодо продовження до 30 квітня 2016 р. мандату Місії спостерігачів на двох російських пунктах пропуску "Гуково" і "Донецьк".

У зв’язку з прийняттям цього рішення делегація України в ОБСЄ виголосила інтерпретуючу заяву, у якій висловила глибоке розчарування наполегливим небажанням Росії надати згоду на поширення мандату Місії на всі тимчасово неконтрольовані Урядом України ділянки кордону. Такі дії Російської Федерації свідчать про її намір продовжувати постачання важкої зброї, військового обладнання, регулярних військ, бойовиків, підтримки терористичної діяльності на території України.

Делегація України закликала Російську Федерацію до неухильного виконання Мінських домовленостей та наголосила, що виконання Росією положень п.4 Мінського протоколу від 5 вересня 2014 року щодо встановлення контролю та постійного моніторингу ОБСЄ над українсько-російським державним кордоном, а також створення зони безпеки уздовж нього, є критично важливим для де-ескалації ситуації на Донбасі", - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, що сьогодні Росія вчергове заблокувала розширення мандату ОБСЄ на всі прикордонні пункти на Донбасі.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Мітки: МЗС, Росія, ОБСЄ